Rejs – akcesoria meblowe

rejs-akcesoria-meblowe

Jest jedną z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie, wyspecjalizowaną w produkcji elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium do nowoczesnej kuchni i garderoby.
Przez ponad 20 lat rozwoju stworzyliśmy dużą i stabilną organizację, ze sprzedażą na terytorium Polski i szeroką siecią dystrybucji na wielu zagranicznych rynkach. Posiadamy niezbędne „know-how”, nowoczesną infrastrukturę techniczną a dzięki wykwalifikowanym pracownikom tworzymy innowacyjne rozwiązania produktów, które poprawiają komfort codziennego życia.

Nasze cele to doskonała jakość i nowoczesne wzornictwo lecz również profesjonalna obsługa Klienta. Dlatego towary są łatwo dostępne w szerokim zakresie różnorodności, odpowiadającym indywidualnym potrzebom Klientów. Życzliwy personel służy pomocą na każdym etapie sprzedaży. Zapotrzebowania dzisiejszego rynku jak i Klientów wymagają wysokich standardów od producentów przemysłowych i dostawców. Jakość, design, konkurencyjność cenowa i dostawy w krótkim czasie to główne zadania jakie przed sobą stawiamy.

Mając świadomość wymagań i podążając za nimi, rozwijamy się i optymalizujemy nasz proces produkcyjny oraz obsługę Klienta. Dopasowujemy się do charakterystyki każdego rynku, by osiągać najlepsze rezultaty i dawać satysfakcję naszym Klientom.


rejs-wyposazenie-kuchni

Wyposażenie kuchni

czytaj więcej


rejs-kolumny-i-wsporniki

Kolumny i wsporniki

czytaj więcej


rejs-organizery

Organizery

czytaj więcej


rejs-nogi-nóżki

Nogi i nóżki

czytaj więcej


rejs-uchwyty

Uchwyty

czytaj więcej


rejs-akcesoria-meblowe-2

Akcesoria meblowe

czytaj więcej


rejs-akcesoria-do-garderoby

Akcesoria do garderoby

czytaj więcej