O firmie

KJK swoją działalność rozpoczęła w 1983 roku jako firma prywatna. Przez okres ponad 30 – tu lat ugruntowała swoją pozycję na rynku jako producent mebli, konstrukcji metalowych do mebli, oraz dostawca materiałów i surowców do produkcji mebli.

kjk-hurtownia-01

Firma i jej produkty posiadają liczne nagrody i wyróżnienia przyznane przez instytucje branżowe i samorządowe. Naszymi klientami są instytucje i firmy polskie oraz zagraniczne.

Od wielu lat KJK uczestniczy w programie „Pfleiderer Partner” producenta płyt wiórowych posiadającego swoje fabryki w Wieruszowie i Grajewie. W celu poszerzenia swojej oferty handlowej współpracujemy również z wieloma producentami akcesoriów meblowych i materiałów do wykańczania wnętrz.

Posiadając w swojej ofercie wszystkie rodzaje płyt wiórowych i szeroki asortyment akcesoriów meblowych, umożliwiamy naszym klientom dokonywanie szybkich i kompleksowych zakupów. Nasi pracownicy udzielą Państwu niezbędnych porad technicznych dotyczących oferowanego asortymentu towarów. Wszystkie materiały i surowce niezbędne do produkcji mebli są dostępne w naszych punktach handlowych przy ul. Górnej w Kielcach.

Uzupełnieniem oferty handlowej są usługi obejmujące formatowanie i oklejanie płyt, wiercenie otworów oraz dostawa zakupionych towarów pod wskazany adres.

Zapraszamy do współpracy producentów mebli, firmy handlowe i klientów indywidualnych.

Zespół KJK