Hafele – akcesoria meblowe

header-akcesoria-meblowe-haffele


Hafele Kuchnia

KUCHNIA

Tajemnica idealnej kuchni kryje się w dobrym zaprojektowaniu wszystkich stref roboczych, dlatego marka Häfele stworzyła koncept systemów kuchennych, uwzględniający funkcjonalne wymogi każdej z tych stref.

czytaj więcej


Hafele Mieszkanie

FUNKCJONALNE MIESZKANIE

Komfort już od progu. Okucia meblowe Häfele znajdują zastosowanie w każdym obszarze domu. Salon, sypialnia, pokoje i przedpokój – dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w produkcji okuć meblowych, wygoda może być w nich na swoim miejscu.

czytaj więcej


Hafele Garderoba

GARDEROBA

Wygoda i swobodny dostęp do ubrań i dodatków o każdej porze dnia. Okucia garderobiane Häfele pozwalają na funkcjonalne przechowywanie każdego rodzaju odzieży. Od butów i pasków po koszule, sukienki i krawaty. Do wyboru kosze ubraniowe, wieszaki wysuwane, pantografy, wkłady i wiele więcej.

czytaj więcej


Hafele Biuro

BIURO

Z okuciami do mebli biurowych Häfele żadne zadanie nie jest wyzwaniem. Funkcjonalne systemy szuflad, kontenery biurowe, wkłady i systemy zamknięć pozwalają łatwo porządkować dokumenty, przechowywać potrzebne przedmioty oraz chronić cenne dane. Specjalne wysięgniki do monitorów sprawiają, że praca biurowa jest nie tylko wygodna, ale też zdrowsza.

czytaj więcej


Hafele Oświetlenie meblowe Loox

OŚWIETLENIE MEBLOWE LOOX

Rzuć nowe światło na funkcjonalność. Systemy oświetlenia meblowego LOOX LED to wygoda, piękno i prostota instalacji. Oparte na łatwych w montażu modułach, dodają klimatu w kuchni, doświetlają blaty i pozwalają lepiej dostrzec to, co kryją kuchenne szafki i szuflady.

czytaj więcej


Hafele Elementy dekoracyjne

ELEMENTY DEKORACYJNE

Piękno tkwi w detalu. Dlatego nasze uchwyty meblowe oraz klamki zaprojektowano z myślą o ponadczasowej estetyce i wygodzie domownika. Klasyczne, uniwersalne i nowoczesne formy dla mieszkań jedynych w swoim rodzaju.

czytaj więcej