Blum – akcesoria meblowe

header-akcesoria-meblowe-blum

 

Fronty uchylno-składane, uchylno-nachodzące, nad korpusem i uchylne

flap_aventos_hf

AVENTOS HF

Podnośnik AVENTOS HF jest przeznaczony do wysokich, dużych, dwuczęściowych frontów. To rozwiązanie oferuje dużą różnorodność planowania i projektowania zapewniając przy tym zawsze bezpośredni dostęp do wnętrza szafki, komfort obsługi i swobodę ruchów użytkownika kuchni.

flap_aventos_hs

AVENTOS HS

AVENTOS HS jest idealny do dużych, jednoczęściowych frontów. Zapewnia różnorodność projektowania i komfort ruchu szafek górnych. Jak zawsze prosty i nieskomplikowany montaż, wielokrotnie nagradzane wzornictwo.

flap_aventos_hl

AVENTOS HL

Podnośnik AVENTOS HL jest idealnym rozwiązaniem do średnich i wysokich szafek górnych oraz do szafek wnękowych, powyżej których znajdują się jeszcze inne fronty. Ponadto, zapewnia on nieograniczony dostęp do wnętrza szafki. Międzynarodowe jury wielokrotnie nagradzało AVENTOS HL za wzornictwo.

flap_aventos_hk

AVENTOS HK

Ten podnośnik zdobył już międzynarodowe uznanie. Specjaliści doceniają AVENTOS HK jako wygodne w montażu i obsłudze rozwiązanie do średniej wielkości szafek górnych. Nie wymaga on dużej przestrzeni – także w przypadku rozwiązań pod zabudowę np. ponad lodówką.

flap_aventos_hks

AVENTOS HK-S

AVENTOS HK-S jest idealnym rozwiązaniem do małych szafek górnych jak również do korpusów pod zabudowę np. do wnęki ponad szafą na zapasy lub lodówką. Podnośnik idealnie wpasowuje się do bardzo małych mebli i w ten sposób uzupełnia obecny program podnośników AVENTOS.

 

Systemy zawiasów do wszystkich zastosowań

hinge_cliptopblumotion

CLIP top BLUMOTION

CLIP top BLUMOTION łączy innowacyjną technikę, wyróżniane na całym świecie wzornictwo i komfort ruchu na najmniejszej powierzchni, ponieważ BLUMOTION jest już zintegrowany w puszce zawiasu. Nowy punkt obrotu stwarza dodatkowe możliwości planowania, także dla drzwi o pogrubionej krawędzi. W ten sposób każde drzwi poruszają się elegancko, delikatnie i cicho. W razie potrzeby BLUMOTION można dezaktywować.

hinge_cliptop

CLIP top

Otwórzcie Państwo drzwi dla sprawdzonego zawiasu CLIP top! CLIP top oznacza wysoki komfort regulacji i montażu, niezawodne działanie i atrakcyjne wzornictwo. Z zawiasem CLIP top każde drzwi poruszają się niezawodnie. Dla klientów, którzy lubią energicznie zamykać drzwi, zawias CLIP top można uzupełnić o BLUMOTION dla cichego i delikatnego zamykania. Zawias CLIP top można połączyć także z TIP-ON, praktycznym wspomaganiem otwierania do mebli bez uchwytów.

hinge_modul

MODUL

Zawias MODUL to od lat sprawdzony system kombinowanej techniki nasuwu i przykręcania. W branży meblowej ten system zawiasów jest ceniony za jakości oraz wszechstronność. Klasyczne wzornictwo i niezawodne działanie – przez cały okres użytkowania mebla.

 

Do szuflad ze stali

pullout_tandembox

TANDEMBOX

TANDEMBOX, sprawdzony system szuflad ze stali, oferuje różnorodne możliwości odnośnie wzornictwa. Można wybierać spośród 3 różnych linii programu – TANDEMBOX intivo, TANDEMBOX antaro i TANDEMBOX plus. Wszystkie 3 linie oferują szerokie spektrum zastosowania: od rozwiązań standardowych aż po specjalne.

Bazą tych 3 linii programu jest zawsze prowadnica TANDEMBOX. Troszczy się ona o delikatne i ciche działanie oraz wysoki komfort ruchu.

pullout_metabox

METABOX

Szuflady METABOX składają się tylko z niewielkiej ilości komponentów. Ten sprawdzony system szuflad mogą Państwo zastosować do mebli w kuchni, przedpokoju, łazience oraz w biurze. METABOX jest odpowiedni nawet do mebli sklepowych. Solidne materiały i staranne wykonanie zapewniają wysoką stabilność – także w przypadku maksymalnego obciążenia, które wynosi 30 kg.

 

Systemy prowadnic do szuflad z drewna

runner_movento

MOVENTO

System prowadnic MOVENTO oferuje płynny ruch, regulację frontu w 4 płaszczyznach i dynamiczne obciążenie 40 kg lub 60 kg z wysoką stabilnością.

Do szuflad bez uchwytów można wybrać prowadnicę MOVENTO ze zintegrowanym TIP-ON. Istnieje także możliwość zastosowania SERVO-DRIVE w połączeniu z BLUMOTION dla zapewnienia cichego i delikatnego zamykania szuflady.

runner_tandem

TANDEM

TANDEM – system krytych prowadnic do szuflad z drewna: płynny ruch i wysoki komfort obsługi w całym mieszkaniu. Duża różnorodność programu TANDEM zapewnia właściwe rozwiązanie do każdego mebla. Nawet bardzo obciążone szuflady poruszają się płynnie i delikatnie, a także przekonują bardzo niskimi wartościami opadania.

Do frontów bez uchwytów istnieje SERVO-DRIVE w połączeniu z BLUMOTION, lub TIP-ON do TANDEM.

runner_standard

STANDARD

STANDARD, sprawdzona prowadnica rolkowa i wypróbowana technika. Niewiele komponentów umożliwia realizację obszernego programu konstrukcji meblowych. Dla trwałości szuflad z drewna.

 

System organizacji wewnętrznej ORGA-LINE

orga_metal_pullout

ORGA-LINE do TANDEMBOX

ORGA-LINE to wysokiej jakości system organizacji wewnętrznej, dzięki któremu każda szuflada zachwyca porządkiem.

Czy to sztućce, butelki, garnki, itd. – wszystkie artykuły mogą być przechowywane w bezpieczny i wygodny w użytkowaniu sposób. Zaplanujcie Państwo swoją przestrzeń użytkową według potrzeb za pomocą organizacji wewnętrznej ORGA-LINE.

orga_wood_pullout

ORGA-LINE do szuflad z drewna

ORGA-LINE to wysokiej jakości system organizacji wewnętrznej, dzięki któremu każda szuflada zachwyca porządkiem. Elastyczny system organizacji wewnętrznej dopasowuje się do wymiarów każdej szuflady.

Czy to sztućce, butelki, garnki, itd. – wszystkie artykuły mogą być przechowywane w bezpieczny i wygodny w użytkowaniu sposób. Zaplanujcie Państwo przestrzeń użytkową przeznaczoną na produkty według własnych potrzeb za pomocą organizacji wewnętrznej ORGA-LINE.

orga_accessories

ORGA-LINE Akcesoria kuchenne

Praktyczne akcesoria ORGA-LINE ułatwiają pracę w kuchni i dbają o porządek. Uchwyty na przyprawy i na talerze, wkład na noże, jak również obcinarki do folii aluminiowej i spożywczej znajdują się zawsze tam, gdzie są używane. Można zamówić cały zestaw używając tylko jednego numeru artykułu.

 

Naciśnięcie, otwieranie, hamowanie

softclose_blumotion

BLUMOTION

BLUMOTION to system amortyzacji Blum. BLUMOTION sprawia, że meble zamykają się delikatnie i cicho, niezależnie od prędkości zamykania oraz wagi frontu szafki górnej, drzwi lub szuflady. Funkcja ta jest zintegrowana w podnośnikach do frontów górnych, zawiasach oraz systemach szuflad i prowadnic.

W przypadku zawiasów bez zintegrowanego BLUMOTION można go zamontować także w późniejszym okresie – jest to bardzo proste, wystarczy go zapiąć na ramieniu zawiasu.

technology_servo-drive

SERVO-DRIVE

SERVO-DRIVE to elektryczne wspomaganie otwierania firmy Blum. Dzięki niemu otwieranie będzie zaskakująco łatwe: wystarczy lekko nacisnąć front szuflady lub szafki górnej, by ten zaczął się otwierać. BLUMOTION troszczy się o delikatne i ciche zamykanie.

SERVO-DRIVE to system do całej kuchni – zarówno do zabudowy górnej jak i dolnej. Użytkownik kuchni może w każdym momencie przerwać ruch otwierania – ma nad nim pełną kontrolę. W przypadku awarii zasilania wszystkie okucia są nadal w pełni sprawne.

technology_tipon

TIP-ON

Czy to fronty górne, drzwi czy szuflady… dzięki mechanicznemu wspomaganiu otwierania TIP-ON można zrealizować meble bez uchwytów w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Systemu TIP-ON nie można łączyć z systemem BLUMOTION. Meble są zamykane poprzez lekkie pchnięcie lub dociśnięcie frontu.

Mechanizm TIP-ON pozostanie sprawny nawet jeśli drzwi, front lub szuflada zostaną otwarte przez pociągnięcie.

 

Wsparcie podczas obróbki

drilling_machines

Maszyny do nawiercania i osadzania okuć

Nasze maszyny do nawiercania i osadzania okuć umożliwiają wykonanie szerokiego spektrum operacji montażowych. Szybkie przezbrajanie i prosta obsługa zapewniają racjonalną obróbkę wszystkich okuć Blum.

drilling_pattern

Wzorniki montażowe

Matryce firmy Blum wspierają Państwa podczas obróbki produktów Blum. Sprawdzone w codziennym użytkowaniu sprawiają, że obróbkę i montaż można przeprowadzić łatwo, efektywnie i wygodnie.

Kombinacja precyzji i praktycznych korzyści jest doceniana zarówno w warsztacie, jak również podczas montażu u klienta. Łatwa obsługa i trwałość wzorników czyni z nich nieodzownych towarzyszy i gwarantów jakości montażu.

machine_boxfixm

Urządzenia i maszyny do montażu

Urządzenia do montażu firmy Blum wspierają montaż szuflad oraz wyróżniają się szczególnie łatwą obsługą i szybkim przezbrajaniem. Dzięki nim Państwa praca będzie jeszcze bardziej efektywna, dokładna i wygodna.